Welcome to FengYuan Metallurgical Materials Co., Ltd.

volkswagen golf 4 konsum karburanti granules

2007 Volkswagen Golf E Argjendtë Ne Shitje - 8 000 Euro

Makine me konsum shume te ulet 6L/100km dhe e kontrolle te kryera periodikishte ne serviset wolsvagen. Volkswagen Golf (4) Volkswagen Karmann-Ghia (2)

VW Volkswagen | Vetura | Tiranë | MirLir

Volkswagen Golf GTI 2.0 Benzine Automat -10 Vw Golf 6 Gti â 2.0 Benzine , Viti Prodhimit 2010 , me 108.000 km , Shitet golf 4 Viti 2003 TDI te treja te kuqe 150hp 4x4

MerrJep.al - Njoftimi VW GOLF 5 4motion OKAZION Shitet

Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen Modeli: Golf , Shitet Golf 5, 4 motion Viti 2005 , nafte 2.0 TDI , makina eshte ne gjendje shume te mire

Volkswagen - Wikipedia

2019-3-28 · Volkswageni ka tre makina në listën e 10 makinave më të shitura në të gjitha kohërat: Volkswagen Golf, injektorë karburanti elektronik, dhe me motor më të fuqishëm

MerrJep.al - Njoftimi VW GOLF 5 HIGHLINE 1.9 TDI

VOLKSWAGEN GOLF 5 HIGHLINE 1.9 TDI BLUEMOTION INDIVIDUAL -EURO 5 - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI DHJETOR 2009 MODEL 2010( 1 PRONAR

GOLF 4 TDI - MAKINA

28.04.2019 (20:36):Shitet volkswagen golf + viti 2006 motorr 1.0 benzinë 4 pistona 94000 klm kondicioner letra te paguara ne gjendje shume te mire Çmimi 1500 euro nr tel

VW Volkswagen | Vetura | Elbasan | MirLir

Shitet Nderrohet Munsdesi blerje me keste Marka- VW Golf Vl Karburanti- Nafte 2.0 Viti- 12/2009 Ka Shes golf 4,1.9 viti 2002.t(di) të kuqe 6+1 marsha e Elbasan

2014'' Volkswagen Golf për shitje - €12,900. Golf 7, Tiranë

NGJYRE SHAMPANJE. XHAMA TE ZINJ ORIJINALE. DISQE ALUMINI MODEL “NEW” ME 4 GOMA TE REJA 100% Golf 7 - blini 2014'' Volkswagen Golf në motors.al

VOLKSWAGEN GOLF - MAKINA

Volkswagen golf dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje toyota yaris • 1.4 nafte shum ekonomike ne konsum • viti model 2007

Volkswagen, Golf, Viti 2006, Naftë | AutoBox.al

Sistem Navigimi, Power Locks, Timon Hidraulik, TV/VCR, Komanda në timon, VOLKSWAGEN GOLF 5 PLUS UNITED 2.0 TDI BLUEMOTION INDIVIDUAL -EURO 4 ( 1

Related links